SVETAINĖS ŽEMĖLAPIS Programa PROJEKTAI PROJEKTŲ VYKDYTOJAMS Renginiai Nuorodos Kontaktai
Šią programą remia Europos Sąjunga 
Te start E-mail Sitemap
EUROPOS KAIMYNYSTĖS IR PARTNERYSTĖS PRIEMONĖ
2007-2013 BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMA

LATVIJA-LIETUVA-BALTARUSIJA
To start
Klausimai-atsakymai
Kokiais kriterijais remiantis nustatomi prekių, darbų ir paslaugų pirkimų laimėtojai, kai pirkimus vykdo Baltarusijos partneriai?

Pirkdami prekes, darbus ir paslaugas, partneriai iš Baltarusijos turi vadovautis taisyklėmis, nustatytomis Paramos sutarties IV priede. Šios taisyklės yra išaiškintos detaliau Praktiniame EB išorės veiksmų sutarčių vadove (PRAG, 2008 m. versija).
 
Pirmasis IV priedo skyrius „Bendrieji principai“ numato, kad sutartys turi būti pasirašomos su ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo teikėju (t.y. pasiūlymas, atspindintis geriausią kainos-kokybės santykį), laikantis skaidrumo ir sąžiningos konkurencijos tarp galimų tiekėjų principų ir imantis visų priemonių, kad būtų išvengta interesų konfliktų.
 
Terminą „ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas“ PRAG apibūdina kaip pasiūlymą, kuris geriausiai įvertinamas atsižvelgiant į sutarties sąlygas, vertinant kokybę, techninius parametrus, estetines ir funkcines savybes, paslaugas ir techninę pagalbą po pardavimo, pristatymo datą ir galiojimo laiką, kainą arba žemiausią kainą. Šie kriterijai turi būti nurodomi skelbime apie pirkimą arba pirkimo dokumentuose.
2011-12-29  - Kokiais kriterijais remiantis nustatomi prekių, darbų ir paslaugų pirkimų laimėtojai, kai pirkimus vykdo Baltarusijos partneriai? Spausdinti
 
Atgal
{TEKSTAS: copyright}
Lankytojų statistika: Šiandien apsilankė: 1061
Iš viso apsilankė: 1706746