SVETAINĖS ŽEMĖLAPIS Programa PROJEKTAI PROJEKTŲ VYKDYTOJAMS Renginiai Nuorodos Kontaktai
Šią programą remia Europos Sąjunga 
Te start E-mail Sitemap
EUROPOS KAIMYNYSTĖS IR PARTNERYSTĖS PRIEMONĖ
2007-2013 BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMA

LATVIJA-LIETUVA-BALTARUSIJA
To start
Klausimai-atsakymai

Baltarusijos atveju, kaip vykdyti viešuosius pirkimus, kai dalis išlaidų daroma iš valstybės biudžeto, o kita dalis – iš savivaldybės biudžeto?

Paramos gavėjams ir projektų partneriams iš Baltarusijos galioja pirkimų reikalavimai, išdėstyti Paramos sutarties Priede IV ir PRAG. Šių taisyklių privaloma laikytis visais atvejais ir visiems pirkimams, vykdant Programos finansuojamą projektą, nesvarbu, kokie būtų partnerių ar pirkimo finansavimo šaltiniai (t.y., ar pirkimui naudojami ES, ar nuosavo įnašo pinigai).

Tuo pačiu metu gali būti reikalaujama laikytis Baltarusijos nacionalinių viešųjų pirkimų taisyklių, kai pirkimui naudojamos (visiškai arba iš dalies) Baltarusijos biudžeto šaltinių arba vyriausybinių programų lėšos.

Atsižvelgiant į tai, rekomenduojame paramos gavėjams ir partneriams iš Baltarusijos vengti situacijų, kai pirkimui naudojamos Baltarusijos biudžeto ar vyriausybinių programų lėšos, ir taip išvengti dvigubų taisyklių taikymo. Programos ir nacionalinės taisyklės gali prieštarauti vienos kitoms arba lemti, kad vykdyti pirkimą bus labai sudėtinga.

Jeigu pirkimui naudojamos tik Programos paramos lėšos, reikalavimas laikytis Baltarusijos nacionalinių pirkimų taisyklių netaikomas. Būtina laikytis tik Programos taisyklių (2010 m. kovo 27 d. Baltarusijos Ministrų Tarybos rezoliucija Nr. 456).

2011-05-18  - Baltarusijos atveju, kaip vykdyti viešuosius pirkimus, kai dalis išlaidų daroma iš valstybės biudžeto, o kita dalis – iš savivaldybės biudžeto? Spausdinti
 
Atgal
{TEKSTAS: copyright}
Lankytojų statistika: Šiandien apsilankė: 1221
Iš viso apsilankė: 1706746