SVETAINĖS ŽEMĖLAPIS Programa PROJEKTAI PROJEKTŲ VYKDYTOJAMS Renginiai Nuorodos Kontaktai
Šią programą remia Europos Sąjunga 
Te start E-mail Sitemap
EUROPOS KAIMYNYSTĖS IR PARTNERYSTĖS PRIEMONĖ
2007-2013 BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMA

LATVIJA-LIETUVA-BALTARUSIJA
To start
Klausimai-atsakymai

Ar paramos gavėjas gali projekto įgyvendinimo metu įsigytą turtą projektui pasibaigus perduoti sau pavaldžiai įstaigai patikėjimo arba panaudos teise? Jeigu taip, ar tai turi būti nurodyta projekto paraiškoje?

Gairės pareiškėjams:
Skyrius 2.5.5: Nuosavybė ir nuosavybės teisės, intelektinės ir pramoninės nuosavybės teisės  į projekto rezultatus, ataskaitas ir kitus susijusius dokumentus bei nematerialius produktus suteikiamos paramos gavėjui ir partneriams, kaip numatyta partnerystės sutartyje.
Skyrius 2.5.19: Paramos gavėjas ir partneriai suteikia BVI / JTS, ES  įgaliotoms  įstaigoms, BVI  įgaliotam nepriklausomam auditoriui teisę gauti su projektu susijusią informaciją bei prieigą prie projekto  įgyvendinimo vietų, atitinkamų patikrinimų atlikimo tikslais. Tokie patikrinimai gali būti atliekami septynerius metus po galutinės sumos išmokėjimo paramos gavėjui.
Tai reiškia, kad projekto rezultatai turi būti išlaikyti 7 metus.

2011-02-02  - Ar paramos gavėjas gali projekto įgyvendinimo metu įsigytą turtą projektui pasibaigus perduoti sau pavaldžiai įstaigai patikėjimo arba panaudos teise? Jeigu taip, ar tai turi būti nurodyta projekto paraiškoje? Spausdinti
 
Atgal
{TEKSTAS: copyright}
Lankytojų statistika: Šiandien apsilankė: 1122
Iš viso apsilankė: 1706746