SVETAINĖS ŽEMĖLAPIS Programa PROJEKTAI PROJEKTŲ VYKDYTOJAMS Renginiai Nuorodos Kontaktai
Šią programą remia Europos Sąjunga 
Te start E-mail Sitemap
EUROPOS KAIMYNYSTĖS IR PARTNERYSTĖS PRIEMONĖ
2007-2013 BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMA

LATVIJA-LIETUVA-BALTARUSIJA
To start

Tinklų kūrimas inovacijų srityje siekiant ekonominės plėtros

Trumpas pavadinimas:  LT.InnoConnect.BY


Projekto atidarymas

PRIORITETAS 1:
TVARIOS EKONOMINĖS IR SOCIALINĖS PLĖTROS SKATINIMAS
Priemonė 1.1: socialinės ir ekonominės plėtros rėmimas bei verslo ir verslumo skatinimas

Paramos gavėjas: Lietuvos inovacijų centras (Vilnius, Lietuva)
Partneriai: Gardino Jankos Kupalos valstybinis universitetas (Gardinas, Baltarusija); Polotsko valstybinis universitetas (Novopolotskas, Baltarusija); Inovacijų asociacija "Akademtechnopark", (Minskas, Baltarusija); Panevėžio mokslo ir technologijų parkas (Panevėžys, Lietuva); Pietų Lietuvos verslo bendradarbiavimo centras (Alytus, Lietuva); Kauno technologijų universitetas (Kaunas, Lietuva)

Asocijuoti partneriai: Gardino miesto vykdomasis komitetas (Gardinas, Baltarusija), Novopolocko miesto vykdomasis komitetas (Novopolockas, Baltarusija), Gardino srities vykdomojo komiteto ekonomikos komitetas (Gardinas, Baltarusija), Panevėžio miesto savivaldybė (Panevėžys, Lietuva), Alytaus miesto savivaldybė (Alytus, Lietuva), Lietuvos pramonininkų konfederacija (Vilnius, Lietuva), Vyriausybinė institucija „Grodnoinvest“ laisvosios ekonominės zonos administracija“ (Gardinas, Baltarusija), Viešoji asociacija „Verslininkų klubas“ (Gardinas, Baltarusija), Polocko miesto savivaldos konsultacijų įmonė „Verslo paramos centras“ (Polockas, Baltarusija), Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Panevėžys, Lietuva).

PROBLEMA: Nepakankamas sugebėjimas integruoti žinias, technologijas ir išteklius iš išorės bei ribotas patekimas į užsienio rinkas, pasinaudojant partneryste inovacijų srityje neleidžia Lietuvos ir Baltarusijos smulkioms ir vidutinėms įmonėms pilnai pasinaudoti inovacijų ir technologijų plėtros galimybėmis. Inovacijas remiančios organizacijos vangiai keičiasi žiniomis, o tinklai tarp jų ir pagrindinių inovacijų dalininkų (įskaitant ir valdžios įstaigas) nesivysto dėl nepakankamo bendradarbiavimo.

TIKSLAS: Subalansuota partnerystė tarp akademinių ir inovacijas remiančių organizacijų stimuliuos ekonomikos plėtrą pasienio regionuose per inovacijų paskirstymą vietos ir tarptautiniu lygmeniu, atsižvelgiant į pramonės, ekonomikos ir socialinių institucijų poreikį Lietuvos ir Baltarusijos regionuose.

REZULTATAI IR PRODUKTAI:

Pagrindinis projekto rezultatas – sukurtas Lietuvos ir Baltarusijos inovacijų tarpininkų tinklas su bendra vizija, tikslais ir abipusiu pasitikėjimu.
37 inovacijų konsultantai pagerino savo verslo konsultavimo įgūdžius, sudalyvavę 6 gerosios praktikos darbo grupėse ir 3 studijų vizituose. 22 asmenys išklausė pilną inovacijų mokymo kursą ir gavo bendradarbiavimo ugdymo trenerių (koučerių) sertifikatus.

Buvo parengti „Lietuvos paramos (regioninėms) inovacijoms gerosios praktikos gidas, skirtas akcininkams ir dalininkams“ ir „Baltarusijos paramos (regioninėms) inovacijoms gerosios praktikos gidas, skirtas akcininkams ir dalininkams“.

Išleista knyga “Žinių ekonomika. Inovacijų internacionalizacija ir sistematika”.

Siekiant išlaikyti projekto rezultatus, veikia projekto interneto svetainė: www.innoconnect.eu.

Projekto numeris: LLB-1-021
Paramos sutarties numeris: 1VL-986
Visas biudžetas: 235 935 €
ES paramos suma: 212 341,50 €
Įgyvendinimo laikotarpis: 18 mėnesių (2011.10-2013.04)
Kontaktai: Kastytis Gečas
T. Ševčenkos g. 13, LT-03223, Vilnius, Lietuva
+37052356116+37052356116;
k.gecas@lic.lt; www.lic.lt

Paskutinis atnaujinimas: 2015-06-09 13:33:01
{TEKSTAS: copyright}
Lankytojų statistika: Šiandien apsilankė: 1147
Iš viso apsilankė: 1706746