SVETAINĖS ŽEMĖLAPIS Programa PROJEKTAI PROJEKTŲ VYKDYTOJAMS Renginiai Nuorodos Kontaktai
Šią programą remia Europos Sąjunga 
Te start E-mail Sitemap
EUROPOS KAIMYNYSTĖS IR PARTNERYSTĖS PRIEMONĖ
2007-2013 BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMA

LATVIJA-LIETUVA-BALTARUSIJA
To start
Dviračių turizmo ir informacinės sistemos plėtra Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regione

Trumpas pavadinimas: BIKETOUR


PRIORITETAS 1: TVARIOS EKONOMINĖS IR SOCIALINĖS PLĖTROS SKATINIMAS
Priemonė 1.4: kultūrinio ir istorinio paveldo apsauga bei rėmimas, turizmo abipus sienos skatinimas

Paramos gavėjas: Birštono savivaldybės administracija (Birštonas, Lietuva)
Partneriai: Alytaus turizmo informacijos centras (Alytus, Lietuva), Gardino srities socialinės organizacijos departamentas „Respublikinė turizmo ir sporto sąjunga“ (Gardinas, Baltarusija), Ašmenos (Ošmianų) rajono vykdomasis komitetas (Ašmena, Baltarusija), Gardino srities vykdomojo komiteto švietimo, sporto ir turizmo departamentas (Gardinas, Baltarusija)

PROBLEMA: Nepaisant geros geografinės padėties ir gamtos turtų, regiono turizmo potencialas yra nepakankamai išnaudotas. Trūksta informacijos turistams apie lankytinas vietas (kultūros paveldo objektus, gamtos paminklus ir t.t.). Regione nepakankama infrastruktūra dviratininkams - trūksta dviračių takų, specialių žemėlapių ir informacijos apie maršrutus. Tikimasi, kad projekto įgyvendinimas padidins vietos gyventojų ir turistų susidomėjimą kelionėmis po pasienio regioną, o nauji dviračių takai praturtins turizmo infrastruktūros pasiūlą. Partneriai bendradarbiaus siekdami pritraukti turistus į regioną.

TIKSLAI: Partnerai ketina prisidėti prie draugiško aplinkai ir subalansuoto turizmo sistemos kūrimo Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regione ir didinti regiono patrauklumą vietos gyventojams ir turistams. Jie išplės dviračių maršrutų tinklą, taip siekdami pritraukti daugiau svečių į pasienio regioną.REZULTATAI IR PRODUKTAI: Projektas ženkliai pagerino dviračių turizmo sąlygas Birštone, Alytuje, Ašmenoje ir Gardine. Nutiesti nauji dviračių takai Birštone ir Ašmenoje. Gardine buvo įrengta 12 poilsio vietų. Lietuvoje ir Baltarusijoje pastatyta beveik 400 informacinių stendų ir ženklų.

Buvo suorganizuoti saugaus važiavimo dviračiu mokymai mokyklinio amžiaus vaikams. Buvo išleisti ir išplatinti žemėlapiai ir informaciniai gidai dviratininkams.

Projekto numeris:LLB-2-210
Paramos sutarties numeris:1S-190
Visas biudžetas:705 397 €
ES paramos suma:634 857,30 €
Įgyvendinimo laikotarpis:18 mėnesių (2013.03-2014.09)
Kontaktai:Antanas Šabanas
Jaunimo g. 2, LT-59206, Birštonas, Lietuva
+370 319 62009; antanass@birstonas.lt, www.birstonas.lt

Paskutinis atnaujinimas: 2017-08-30 15:55:19
{TEKSTAS: copyright}
Lankytojų statistika: Šiandien apsilankė: 210
Iš viso apsilankė: 1706746