LAPAS KARTE Programma PROJEKTI ZONA ĪSTENOTĀJIEM Notikumi Saites Kontakti
Šo programmu finansē Eiropas Savienība
Te start E-mail Sitemap
EIROPAS KAIMIŅATTIECĪBU UN PARTNERĪBAS
INSTRUMENTS 2007-2013 PĀRROBEŽU SADARBĪBAS PROGRAMMA

LATVIJA-LIETUVA-BALTKRIEVIJA
To start
Bieži uzdoti jautājumi
Vai saņēmējs vai partneris var nodot iepirktas projekta rezultātā iekārtas, izmantošanai vai īpašumā, organizācijai, ko tas kontrolē, projektam beidzoties? Ja tas ir iespējams, vai tam jābūt norādītam Pieteikuma Formā?

Vadlīnijas pieteikumu iesniedzējiem:
Sadaļa 2.5.5: Projekta rezultātu, atskaišu un citu ar projektu saistīto dokumentu un nemateriālo gala produktu īpašumtiesības, intelektuālā un rūpnieciskā īpašuma tiesības pieder subsīdijas saņēmējam un viņa parteriem, kā noradīts Partnerības līgumā.
Sadaļa 2.5.19: Subsīdijas saņēmējs un partneri nodrošina KVI/ATS, ES pilnvarotajām institūcijām, KVI pilnvarotajiem ārējiem auditoriem piekļuvi informācijai par projektu, kā arī projekta īstenošanas vietām, lai varētu veikt attiecīgās pārbaudes. Pārbaudes var tikt veiktas līdz pat 7 gadiem pēc tam, kad subsīdijas saņēmējs saņēmis gala maksājumu.
Tas nozīmē, ka projekta rezultāti jāpatur vismaz 7 gadus.

2011-02-02  - Vai saņēmējs vai partneris var nodot iepirktas projekta rezultātā iekārtas, izmantošanai vai īpašumā, organizācijai, ko tas kontrolē, projektam beidzoties? Ja tas ir iespējams, vai tam jābūt norādītam Pieteikuma Formā? Drukāt
 
Atpakaļ
{TEKSTAS: copyright}
Apmeklētāju statistika: Šodien: 179
Kopā: 1706746