LAPAS KARTE Programma PROJEKTI ZONA ĪSTENOTĀJIEM Notikumi Saites Kontakti
Šo programmu finansē Eiropas Savienība
Te start E-mail Sitemap
EIROPAS KAIMIŅATTIECĪBU UN PARTNERĪBAS
INSTRUMENTS 2007-2013 PĀRROBEŽU SADARBĪBAS PROGRAMMA

LATVIJA-LIETUVA-BALTKRIEVIJA
To start

PROJEKTA “KRŪTS VĒŽA MŪSDIENĪGU APZINĀŠANAS, PROFILAKSES, AGRĪNAS DIAGNOSTIKAS UN ĀRSTĒŠANAS PASĀKUMU ATTĪSTĪBA LATVIJAS, LIETUVAS UN BALTKRIEVIJAS PIEROBEŽĀ” KONFERENCE UN APMĀCĪBAS

2012. gada 26.-27. janvārī Daugavpils novada dome, projekta LLB-1-090 „Krūts vēža mūsdienīgu apzināšanas, profilakses, agrīnas diagnostikas un ārstēšanas pasākumu attīstība Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pierobežā” Subsīdijas saņēmējs, rīkoja konferenci „Jaunas iespējas krūts vēža diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē”. Pasākumā piedalījās arī Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas pārstāve Lolita Čepurnaja (Latvijas filiāles informācijas speciāliste).

Divu dienu pasākuma laikā aktuālie pētījumi par krūts vēzi tika prezentēti plašam konferences dalībnieku skaitam, onkoloģijas speciālistiem no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas. Paralēli Daugavpils reģionālās slimnīcas, Lazdijai slimnīcas un Grodņas Reģionālas klīniskās slimnīcas ārstiem tika organizētas apmācības, kuros piedalījās Latvijas vadošie onkoloģijas speciālisti no Rīgas Stradiņa universitātes. Tās tika vērstas uz partneru praktisko pieredzi krūts vēža skrīningā un ķirurģijā.

Last Update: 2012-09-27 11:12:18
{TEKSTAS: copyright}
Apmeklētāju statistika: Šodien: 1318
Kopā: 1706746