LAPAS KARTE Programma PROJEKTI ZONA ĪSTENOTĀJIEM Notikumi Saites Kontakti
Šo programmu finansē Eiropas Savienība
Te start E-mail Sitemap
EIROPAS KAIMIŅATTIECĪBU UN PARTNERĪBAS
INSTRUMENTS 2007-2013 PĀRROBEŽU SADARBĪBAS PROGRAMMA

LATVIJA-LIETUVA-BALTKRIEVIJA
To start
PROJEKTA “KULINĀRIJAS PAKALPOJUMU UZLABOŠANA LATGALES UN VITEBSKAS REĢIONOS, PAMATOJOTIES UZ KULINĀRĀ MANTOJUMA KONCEPCIJU” ATKLĀŠANA

2013. gada 24. aprīlī Krāslavā notika projekta BELLA CUISINE LLB-2-266 „Kulinārijas pakalpojumu uzlabošana Latgales un Vitebskas reģionos, pamatojoties uz kulinārā mantojuma koncepciju” oficiālā atklāšana. Pasākums apvienoja 1. Projekta vadības komitejas un projekta ieviešanas grupas sēdes. Tajā atbildot uz dalībnieku jautājumiem par projekta īstenošanu piedalījās arī Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas pārstāve Lolita Čepurnaja (Latvijas filiāles informācijas speciāliste).

Pasākumā tika sniegta informācija par Eiropas Kulinārā mantojuma tīkla koncepciju un Latgales reģiona piedalīšanos pieredzi tajā, ka arī informācija par plānotām aktivitātēm projekta ietvaros. Dalībnieki arī apmeklēja vietu, kur projekta BELLA CUISINE rezultātā tiek plānots organizēt starptautisko kulinārā mantojuma centru.

Baltkrievijas Republikas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Gerasimenko, Baltkrievijas Republikas ģenerālais konsuls Daugavpilī Viktors Geisiks, Latvijas Republikas konsule Vitebskā Dagnija Lāce-Ate, Aglonas, Krāslavas, Dagdas, Rēzeknes, Ludzas, Polockas, Lepelas, Glubokoje, Miori, Verhņedvinskas pašvaldību, Latvijas un Baltkrievijas reģionālo vadības iestāžu pārstāvji piedalījās projekta atklāšanas pasākumā.

 

 

 

 

 

 

Last Update: 2013-04-26 12:27:16
{TEKSTAS: copyright}
Apmeklētāju statistika: Šodien: 1300
Kopā: 1706746